Złote lata odtwarzaczy CD - DRUKOWANA + 2 e-book-i

Tylko online

W czasach nostalgii do dźwięku w pełni analogowego, triumfujących lamp i powracającego vinyl-a, pierwszy poważny cyfrowy format, jakim jest płyta kompaktowa, polaryzuje pasjonatów audio. Choć z powrotem starszych nośników grono audiofili ceniących płytę CD wydaje się kurczyć, autor stawia tezę, że to przejściowe niedocenienie formatu.

Nabywasz drukowaną książkę Złote lata odtwarzaczy CD w formie preorder-u.

Książka w promocyjnej cenie 39,90zł drukowana jest na zamówienie, co nastąpi w momencie osiągnięcia ilości zamówień na 1000 egzemplarzy książki (gdy na aukcji pozostanie około 9000 sztuk).

Po wydruku zamówień z preorder-u książka będzie dostępna w regularnej sprzedaży, w standardowej cenie. Planowana cena wersji drukowanej w regularnej sprzedaży to 99zł - choć może ulec zmianie w zależności od sugestii Kupujących.

Więcej szczegółów

39,97 zł brutto

-60,00 zł

99,97 zł brutto

Obserwuj

Stan magazynowy

Duża ilość na magazynie

Wysyłka

PREORDER: wysyłka w chwili sprzedaży 1000 egz.

Informacje

licencjonowana kopia elektroniczna

Opis

Złote lata odtwarzaczy CD

Złote lata odtwarzaczy CD to kompendium wiedzy na temat odtwarzaczy CD, ich działania oraz cyfrowego dźwięku, historii zapisu dźwięku od analogowego do cyfrowego, niuansów powstania formatu CD o których wiedzą nieliczni, a przede wszystkim nieustannie rosnąca baza sprzętu trudnodostępnego na rynku i poszukiwanego.

Książka "Złote lata odtwarzaczy CD" jest rozwinięciem publikacji wydanej w 2004 roku, której głównym celem było przedstawienie podstaw technologii oraz umożliwienie pasjonatom naprawy uszkodzonych odtwarzaczy CD w warunkach domowych.

Duży sukces tego poradnika jest doskonałą motywacją do głębszego opisania niszy, szczególnie że płyta CD jest dalej popularna, mimo upływu 13 lat, w których rynek audio oraz elektroniki przeszedł mnóstwo transformacji.

Na tej aukcji kupujesz: DRUKOWANĄ KSIĄŻKĘ + zestaw dwóch e-book-ów w formacie PDF.

Książka Złote lata odtwarzaczy CD wydana będzie przez NTIinnovations, wydruk nastąpi w chwili sprzedaży 1000 egzemplarzy, wraz z nadaniem nr ISBN, w cenie zawarty podatek VAT.

E-book Złote lata odtwarzaczy CD wydany jest przez NTIinnovations, posiada nadany nr ISBN, w cenie jest podatek VAT.

E-book Serwis odtwarzaczy CD oraz DVD wydany został wcześniej prywatnie, obecnie dystrybuowany przez NTIinnovations, posiada nadany nr ISBN, w cenie jest też podatek VAT.

Na innych aukcjach znajdziesz Złote lata odtwarzaczy CD oraz Sam napraw odtwarzacze CD/DVD w wersji elektronicznej.

Czy Twój odtwarzacz zaczyna już mieć problemy z odczytem?

  • Zdarza mu się przeskoczyć lub zaciąć?
  • Rzadko odtwarza CD-R lub CD-RW?
  • Nie radzi sobie z płytami porysowanymi?
  • Może w ogóle nie rozpoznaje płyt CD?
  • ...a płyta czyszcząca narobiła więcej bałaganu niż korzyści?

Jest na to prosty sposób!

Nie musisz szukać na Allegro odpowiednika swojego ulubionego sprzętu. Nie musisz dzwonić po serwisach, pytając który się podejmie i przy okazji nie policzy jak za złoto.

Teraz możesz zrobić to sam, nie wychodząc z domu! Nie potrzebujesz żadnych specjalistycznych narzędzi, wystarczy wkrętak i pół godziny.

Oprócz e-book-a Złote lata odtwarzaczy CD na tej aukcji dostajesz też poradnik o naprawie/poprawie CD w warunkach domowych.

Zastanawiasz się, czy warto?

Niech wybrane komentarze Klientów, które poradnik otrzymał od 2004r. będą dowodem:

  • Pozytyw na bank i nie ma innej możliwości :-) Program potrafi zdziałać cuda. WARTO!
  • Bardzo dobry poradnik, za niesamowicie niską cene. Nie znajdziecie lepszej publikacji.
  • Byłem sceptycznie nastawiony do sprawy, ale gdy po 5 min mój odtwarzacz działał jak "nówka", nie żałowałem tych paru złotych. POLECAM!!!
  • E-book b.fajny, jest teoria (do szpanowania w towarzystwie) i praktyczny kurs, jak naprawić odtwarzacz źle czytający płyty. Wszystko tak jak trzeba, łącznie z ostrzeżeniami.

Dane techniczne

Indeks: preorderZLOC

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Często kupowane w zestawie

Podobne produkty (30):