GNIAZDO Cinch RCA panel Prolink TRC-032 KOLORY Zobacz większe

GNIAZDO Cinch RCA panel Prolink TRC-032 KOLORY

Produkty z serii Prolink Premium spełniają oczekiwania entuzjastów wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Nadają się do tuningu sprzętu, DIY oraz do produkcji wysokiej jakości urządzeń.

Wszystkie złącza PROLINK PREMIUM są wykonane z czystego mosiądzu i pokryte 24 karatowym złotem. Posiadają one izolatory teflonowe: teflon ma bardzo dużą rezystancję i charakteryzuje się niską przenikalnością elektryczną. Ważne jest to zwłaszcza dla złącz typu RCA przy transmisji sygnałów cyfrowych, gdy impedancja falowa ma być jak najbardziej zbliżona do wartości 75 Ohm.

Więcej szczegółów

7,00 zł brutto

Obserwuj

Stan magazynowy

Duża ilość na magazynie

Wysyłka

natychmiast!

Informacje

Stan: nowy produkt

Opis

Ważnym elementem połączeniowym przewodów audio-video jest jakość użytych złącz. Podczas łączenia dwóch konektorów w punkcie przejścia sygnału występują różne wartości rezystancji, są one zależne od rozmiaru powierzchni styku. Jeżeli ta powierzchnia nie jest wystarczająco płaska, kontakt jest zapewniany tylko pomiędzy najwyższymi punktami, co zwiększa rezystancję i powoduje powstawanie niepożądanych pojemności elektrycznych zniekształcających przesyłany sygnał.

Następnym czynnikiem powodującym zniekształcenia są zanieczyszczenia ferromagnetyczne występujące w materiałach użytych w procesie produkcji złącz. Wywołują one pola magnetyczne odpowiadające za powstawanie niepożądanych indukcyjności.

Dane techniczne

Indeks: 9000255-10
Rodzaj złączaDo obudowy
PrzeznaczenieDIY Audio, produkcja, serwis
SeriaProlink Premium
ModelTRC 032
RodzajGniazdo
ZłączeRCA
Powierzchnia stykówPozłacane
PrzewodnikMetalowy
Wykonanie złączPozłacane złącze, precyzyjnie obrabiane, okrągłe
Montaż przewodnikaLutowany

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Często kupowane w zestawie

Podobne produkty (2):