Czujnik jakości powietrza TVOC EU AQARA AAQS-S01

Czujnik TVOC AAQS-S01 marki Aqara przeznaczony jest do sprawdzania poziomu zanieczyszczeń wewnątrz pomieszczenia. Informacje o stanie powietrza przedstawia na wyświetlaczu za pomocą pięciostopniowej skali oraz w formie cyfrowej.

Więcej szczegółów

189,97 zł brutto

Obserwuj

Stan magazynowy

Duża ilość na magazynie

Wysyłka dziś

zamów do 15:00

Informacje

Stan: nowy produkt

Opis

Czujnik TVOC AAQS-S01 marki Aqara przeznaczony jest do sprawdzania poziomu zanieczyszczeń powietrza wewnątrz pomieszczenia. Informacje o stanie powietrza przedstawia na wyświetlaczu za pomocą pięciostopniowej skali oraz w formie cyfrowej. Poza rzetelnymi informacjami na temat jakości powietrza w naszym domu czujnik wskazuje również bieżącą temperaturę i wilgotność. Funkcje te pozwalają na wykorzystanie czujnika jako elementu automatyzacji Twojego domu. Zależnie od używanej aplikacji możesz zaprogramować szereg akcji automatycznych np. "włącz wentylator w łazience po przekroczeniu określonej wartości wilgotności", czy też "uruchom ogrzewanie gdy temperatura spadnie poniżej... ".

Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja sensora umożliwia jego umieszczenie w niemalże dowolnym położeniu. Czujnik jest niezwykle prosty w użyciu - by zaczął wskazywać informacje o jakości powietrza, wilgotności oraz temperaturze wystarczy go włączyć - nie jest potrzebna konfiguracja. By skorzystać z bardziej zaawansowanych funkcji ( np. automatyzacji ) należy połączyć czujnik z bramką Aqara Hub ( do zakupu oddzielnie) lub bramką obsługującą urządzenia różnych producentów w standardzie ZigBee 3.0 np. Conbee 2 lub CC2531.

Czujnik współpracuje z aplikacją XIAOMI HOME. Jest możliwość podłączenia go do systemu Smart Home opartego o Home Assistant!

Czujnik można przymocować do metalowej powierzchni za pomocą wbudowanego magnesu, można również użyć taśmy dwustronnie klejącej by przykleić go do ściany.

Dane techniczne

Indeks: 2202010-01
Standard łącznościZigbee 3.0
WersjaEuropejska
ZasilanieBateria CR2450
Typ produktuCzujnik jakości powietrza

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Podobne produkty (22):