Silnik do rolet HomeKit Zigbee Aqara E1 RSD-M01

Silnik  umożliwiający zautomatyzowanie podnoszenia i opuszczania zwykłych rolet podnoszonych i opuszczanych mechanizmem łańcuszkowym. Posiada zintegrowany moduł komunikacji ZigBee.

Więcej szczegółów

299,90 zł brutto

Obserwuj

Stan magazynowy

Duża ilość na magazynie

Wysyłka dziś

zamów do 15:00

Informacje

Stan: nowy produkt

Opis

Silnik  umożliwiający zautomatyzowanie podnoszenia i opuszczania zwykłych rolet podnoszonych i opuszczanych mechanizmem łańcuszkowym. Posiada zintegrowany moduł komunikacji ZigBee.

Mechanizm ten można z powodzeniem zamontować do większości rolet wewnętrznych. Sterowanie roletą może odbyć się poprzez wciśnięcie przycisku - może zostać ona podniesiona lub opuszczona tak jak sobie życzysz. Sterowanie może odbywać się również automatycznie poprzez aplikację Aqara Home. Zależnie od posiadanych innych czujników roleta może automatycznie zostać opuszczona np. po włączeniu oświetlenia, uruchomieniu telewizora lub projektora.  Możesz zaprogramować by rolety samoczynnie opuszczały się gdy tylko zajdzie słońce i podnosiły się rano - by w naturalny sposób dogrzać pomieszczenie.

Zastosowanie silników rolet w połączeniu z innymi czujnikami i urządzeniami sterującymi Aqara  pozwoli Ci np. zamienić salon w mini salę kinową. Wchodzisz do salonu, czujnik ruchu automatycznie włącza żarówki Aqara ustawiając ich jasność na dość wysokim poziomie. Włączasz telewizor a światło na podstawie stanu przełącznika telewizora zmienia jasność światła na minimalne, a rolety automatycznie opuszczają się - sprawiając, że czujesz się we własnym salonie jak na sali kinowej.

Silnik zasilany jest z wbudowanej baterii litowej, która starcza na około 2 miesiące pracy. Jej ładowanie odbywa się za pośrednictwem portu USB-C.

Napęd kompatybilny jest z najpopularniejszymi łańcuszkami kulkowymi. W zestawie znajdują się również adaptery do koralików różnej wielkości.

Do poprawnego działania czujnika wymagana jest centralka Aqara ( Aqara HUB).  Czujnik może być obsługiwany w aplikacja Aqara Home lub np. Home Assistant.

Przedmiotem sprzedaży jest 1 x kontroler rolet Aqara.

Urządzenie pochodzi z europejskiej dystrybucji.Dane techniczne

Indeks: 2204009-01
Materiał obudowyABS+PC
Wymiary165 x 42 x 37 mm
Standard łącznościZigBee 3.0
ZasilanieDC (5V/1A)
Typ produktuSilnik do rolet

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Często kupowane w zestawie

Podobne produkty (10):