Inteligentne gniazdo Wi-Fi HomeKit Gosund SP111

Inteligentne gniazdo marki Gosund wyposażone we wtyczkę EU typu F z uziemieniem bocznym / klipowym ( brak bolca uziemiającego). Obecnie większość sprzętów wymagających uziemienia posiada wtyczki dostosowane do tego rodzaju gniazd.

Więcej szczegółów

119,97 zł brutto

-20,00 zł

139,97 zł brutto

zamiast 121,94 zł

Obserwuj

Stan magazynowy

Dostępny na zamówienie

Wysyłka dziś

niedostępna

Szacowana data wysyłki: 2023-02-14

Informacje

Stan: nowy produkt

Opis

Inteligentne gniazdo marki Gosund wyposażone we wtyczkę EU typu F z uziemieniem bocznym / klipowym ( brak bolca uziemiającego). Obecnie większość sprzętów wymagających uziemienia posiada wtyczki dostosowane do tego rodzaju gniazd.

Dzięki dedykowanej do gniazdka aplikacji możemy sterować zdalnie oświetleniem lub innym dowolnym urządzeniem podpiętym do gniazda np. pralką, telewizorem czy kinem domowym.

Urządzenie współpracuje z dedykowaną aplikacją Smart Life ( Tuya App). Po podłączeniu do sieci lokalnej oraz dodaniu go do naszej aplikacji możemy sterować nim niezależnie od lokalizacji. Gniazdkiem możemy sterować również za pośrednictwem inteligentnych asystentów głosowych takich jak Google Asystent oraz Alexa, współpracuje również z systemem HomeKit oraz popularnym narzędziem do automatyzacji IFTTT.

Aplikacja pozwala na ustawienie automatycznych harmonogramów pozwalających m.in na włączanie czajnika o określonej porze np. zaraz po przebudzeniu, czy tez symulowaniu obecności mieszkańca włączając światło, co może odstraszyć potencjalnego włamywacza.

Wtyczka fabrycznie posiada zaślepione wtyki dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. Obudowa została wykonana z materiału ognioodpornego, posiada certyfikaty ROHS oraz CE.

Gniazdko wyposażone jest w pomiar energii elektrycznej dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować zużywaną przez podłączone urządzenie energię elektryczną, mamy dostęp również do danych historycznych, które możemy odczytać z wykresu.

Gniazdko przystosowane jest do bardzo dużych obciążeń rzędu 15A ( 3450 W) co pozwala na podłączenie do niego urządzeń o dużym poborze energii elektrycznej np. grzejnika elektrycznego.

Dane techniczne

Indeks: GS-SP111-2p
ModelSP111
Maksymalna moc obciążenia [W]3450
Napięcie zasilania230 V
Wtyk sieciowyEuropejski typu F
Wymiary [cm]7,9 x 4,8 x 4,6
Standard łącznościWiFi (2,4 GHz)

W zestawie dostajesz:

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Podobne produkty (13):