WTYK Jack 3,5mm złocony Prolink PR TPJ-0354 Zobacz większe

WTYK Jack 3,5mm złocony Prolink PR TPJ-0354

Produkty z serii Prolink Premium spełniają oczekiwania entuzjastów wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Nadają się do tuningu sprzętu, DIY oraz do produkcji wysokiej jakości urządzeń.

Wszystkie złącza PROLINK PREMIUM są wykonane z czystego mosiądzu i pokryte 24 karatowym złotem. Posiadają one izolatory teflonowe: teflon ma bardzo dużą rezystancję i charakteryzuje się niską przenikalnością elektryczną. Ważne jest to zwłaszcza dla złącz typu RCA przy transmisji sygnałów cyfrowych, gdy impedancja falowa ma być jak najbardziej zbliżona do wartości 75 Ohm.

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Obserwuj

Stan magazynowy

2 szt. na stanie Końcówka zapasów!

Wysyłka

natychmiast!

Informacje

Stan: nowy produkt

Opis

Ważnym elementem połączeniowym przewodów audio-video jest jakość użytych złącz. Podczas łączenia dwóch konektorów w punkcie przejścia sygnału występują różne wartości rezystancji, są one zależne od rozmiaru powierzchni styku. Jeżeli ta powierzchnia nie jest wystarczająco płaska, kontakt jest zapewniany tylko pomiędzy najwyższymi punktami, co zwiększa rezystancję i powoduje powstawanie niepożądanych pojemności elektrycznych zniekształcających przesyłany sygnał.

Następnym czynnikiem powodującym zniekształcenia są zanieczyszczenia ferromagnetyczne występujące w materiałach użytych w procesie produkcji złącz. Wywołują one pola magnetyczne odpowiadające za powstawanie niepożądanych indukcyjności.

Dane techniczne

Indeks: 9000277-10
Rodzaj złączaDo kabla
PrzeznaczenieDIY Audio, produkcja, serwis
SeriaProlink Premium
ModelTPJ 0354
RodzajWtyk
ZłączeJack 3,5mm stereo
Powierzchnia stykówZłoto 24-karatowe
PrzewodnikMetalowy
Wykonanie złączNiezwykła precyzja wykonania, najwyższa jakość użytych materiałów
Montaż przewodnikaLutowany
Maksymalna średnica przewodu [mm]5
Średnica zewnętrzna wtyku [mm]9,5

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Często kupowane w zestawie

Podobne produkty (3):