Przewód studyjny 5m XLR-XLR Prolink Acoustic 0570

Przewodzące PVC jest używane jako dodatkowy ekran poprawiający ochronę przed zniekształceniami powodowanymi przez mechaniczne skręcenia i wibracje. Miękka i giętka zewnętrzna powłoka chroni cały kabel od trwałych odkształceń. Pzewody o konstrukcji niesymetrycznej są przeznaczone do wysoko impedancyjnych mikrofonów oraz instrumentów muzycznych.

Przewody PROLINK ACOUSTIC zostały zaprojektowane i wykonane wedle nowych trendów i technologii. Pozłacane 24 karatowym złotem styki oraz przewodniki wykonane z czystej miedzi beztlenowej OFC 99,96 wpływają na ostateczną jakość brzmienia. Nowoczesna konstrukcja zapewnia im nieuchwytny w innych produktach sens prawdziwej jakości dźwięku.

Więcej szczegółów

99,00 zł brutto

Obserwuj

Stan magazynowy

Dostępny na zamówienie

Wysyłka

do 14 dni roboczych

Informacje

Stan: nowy produkt

Opis

Przewody PROLINK ACOUSTIC typu XLR/XLR są wykonane z kabla symetrycznego, żyły przewodzące z miedzi beztlenowej OFC 99,96, a izolacja żył jest wykonana z PE oraz dodatkowo ekranowana przy użyciu przewodzącego PVC. Skręcona konstrukcja żył przewodzących zapobiega powstawaniu niepożądanych zakłóceń elektromagnetycznych. Podwójne ekranowanie wykonane z miedzi beztlenowej i przewodzącego PVC zapewnia minimalne zakłócenia interferencyjne i wysoki stosunek sygnału do szumu. Miękka i giętka zewnętrzna powłoka chroni cały kabel od trwałych odkształceń. Przewody o konstrukcji symetrycznej są przeznaczone do nisko impedancyjnych mikrofonów oraz instrumentów muzycznych. Przewody PROLINK ACOUSTIC są propozycją, która z pewnością usatysfakcjonuje olbrzymią rzeszę fanów audio.

Dane techniczne

Indeks: 9000377-10
PrzeznaczenieEstradowe, studyjne
SeriaProlink Acoustic
ModelMSC 0570
RodzajPrzewód gotowy
ZłączeXLR (męski) - XLR (żeński)
Powierzchnia stykówZłoto 24-karatowe
PrzewodnikMiedź beztlenowa - OFC 99,96%
EkranowaniePełne ekranowanie z miedzi OFC oraz dodatkowe ekranowanie żył przewodzącym PVC
Wykonanie złączProfesjonalna seria ACOUSTIC charakteryzuje się wysoką przewodnością kabla, niską pojemnością, minimalną rezystancją oraz podwójnym ekranowaniem. To najwyższej jakości kable do wysokoimpedancyjnych mikrofonów bądź instrumentów muzycznych
Długość5

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Podobne produkty (2):