Złote lata odtwarzaczy CD: unikatowy sprzęt i tajemnice cyfrowej rewolucji

Tylko online

W czasach nostalgii do dźwięku w pełni analogowego, triumfujących lamp i powracającego vinyl-a, pierwszy poważny cyfrowy format, jakim jest płyta kompaktowa, polaryzuje pasjonatów audio. Choć z powrotem starszych nośników grono audiofili ceniących płytę CD wydaje się kurczyć, autor stawia tezę, że to przejściowe niedocenienie formatu.

Właśnie wydana książka Złote lata odtwarzaczy CD to 215 stron wiedzy, rzadko spotykanego sprzętu oraz wniosków autora, a to nie koniec: otrzymasz od nas link, pod którym pobierzesz także wszystkie aktualizacje tego wydania!

Więcej szczegółów

9,99 zł brutto

Obserwuj

Stan magazynowy

Duża ilość na magazynie

Wysyłka

Natychmiastowa dostawa e-mail!

Informacje

licencjonowana kopia elektroniczna

Opis

Złote lata odtwarzaczy CD

Książka "Złote lata odtwarzaczy CD" jest rozwinięciem publikacji wydanej w 2004 roku, której głównym celem było przedstawienie podstaw technologii oraz umożliwienie pasjonatom naprawy uszkodzonych odtwarzaczy CD w warunkach domowych.

Duży sukces tego poradnika jest doskonałą motywacją do głębszego opisania niszy, szczególnie że płyta CD jest dalej popularna, mimo upływu 13 lat, w których rynek audio oraz elektroniki przeszedł mnóstwo transformacji.

Złote lata odtwarzaczy CD to kompendium wiedzy na temat odtwarzaczy CD, ich działania oraz cyfrowego dźwięku, historii zapisu dźwięku od analogowego do cyfrowego, niuansów powstania formatu CD o których wiedzą nieliczni, a przede wszystkim nieustannie rosnąca baza sprzętu trudnodostępnego na rynku i poszukiwanego.

Zastanawiasz się, czy warto?

Niech wybrane komentarze Klientów, które poradnik otrzymał od 2004r. będą dowodem:

  • Pozytyw na bank i nie ma innej możliwości :-) Program potrafi zdziałać cuda. WARTO!
  • Bardzo dobry poradnik, za niesamowicie niską cene. Nie znajdziecie lepszej publikacji.
  • Byłem sceptycznie nastawiony do sprawy, ale gdy po 5 min mój odtwarzacz działał jak "nówka", nie żałowałem tych paru złotych. POLECAM!!!
  • E-book b.fajny, jest teoria (do szpanowania w towarzystwie) i praktyczny kurs, jak naprawić odtwarzacz źle czytający płyty. Wszystko tak jak trzeba, łącznie z ostrzeżeniami.

Informacje formalne

Na tej aukcji kupujesz e-book w formacie PDF.

E-book Złote lata odtwarzaczy CD wydany jest przez NTIinnovations, posiada nadany nr ISBN, w cenie jest podatek VAT.

Na innych aukcjach znajdziesz Złote lata odtwarzaczy CD w wersji drukowanej.

Dane techniczne

Indeks: ebookZLOC

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Często kupowane w zestawie

Podobne produkty (2):