Switch HDMI 1 z 4 z ekstraktorem ARC, obsługą HDCP2.2, 4K, 3D, HDR +pilot

Switch HDMI 4-wejściowy z obsługą ARC do podłączenia 4 źródeł do systemu audio oraz projektora, monitora, telewizora...

Najprostszy sposób na podłączenie wielu źródeł do projektora lub monitora z 1 wejściem oraz do kina domowego, do głośników, do wzmacniacza słuchawkowego lub innych analogowych odbiorników!

Ze względu na obsługę HDCP pozwoli też uzyskać dźwięk z aplikacji Smart TV, takich jak YouTube czy Netflix, co w przypadku konkurencyjnych ekstraktorów i tańszych konwerterów Toslink najczęściej nie jest możliwe.

Świetnie sprawdzi się też przy podłączaniu przez HDMI nowego telewizora (który ma wyjście HDMI ARC) do systemu audio.

Ekstraktor HDMI (ARC) pozwala także podłączyć źródła HDMI oraz telewizor ze złączem ARC do soundbarów z wejściem cyfrowym Toslink lub ‍analogowym stereo.

Więcej szczegółów

146,90 zł brutto

Obserwuj

Stan magazynowy

Duża ilość na magazynie

Wysyłka

do 3 dni roboczych

Informacje

Stan: nowy produkt

Opis

Najbardziej zaawansowany 4-wejściowy switch HDMI: najwyższa jakość i spokój na lata

Szybkość zmian otaczających nas technologii sprawia, że pachnący nowością sprzęt może nie nadążać za rozwojem!

Pomijane przy zakupie coraz lepszych telewizorów są zwłaszcza drobne akcesoria, jak switche, konwertery czy ekstraktory... Jednak to one mogą okazać się najsłabszym ogniwem łańcucha technologicznego, pogarszając jakość obrazu lub dźwięku z nowo zakupionych, najwyższej jakości urządzeń.

Zadbaj o bezstratny przesył obrazu i dźwięku w najwyższej jakości i wybierz switch, który nie będzie ograniczał możliwości Twojego sprzętu!

Wsparcie dla formatu HDMI 2.0 w pełnej rozdzielczości 4K i wszystkich przewidzianych nim standardów, jak np. HDCP, 3D, FullHD do 120Hz, xvYCC, Deep Color...

Switch obsługuje najnowsze technologie, jeszcze nie upowszechnione w sprzęcie konsumenckim, zaczynające dopiero powoli pojawiać się na rynku: dostajesz kompatybilność na wiele lat rozwoju technologii do przodu.

Wyjątkowa wygoda: nie martwisz się o konfigurację

Dzięki wbudowanemu ekstraktorowi dźwięku z HDMI we wszystkich powszechnie stosowanych formatach (DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, AC-3, DSD, PCM (SPDIF), 5.1, 7.1...), umożliwia od razu podanie dźwięku na kino domowe, soundbar czy słuchawki.

Nie musisz nawet szukać i zmieniać ustawień metodą prób i błędów. Po prostu: podłączasz urządzenie i cieszysz się najwyższej jakości dźwiękiem.

Dodatkowo switch obsługuje kanał ARC, dzięki któremu nie potrzebujesz dodatkowego konwertera Toslink, żeby dźwięk z TV przesłąć na kino domowe. Dzięki obsłudze standardu CEC możliwa jest regulacja głośności z poziomu telewizora!

Switch HDMI z ekstraktorem, konwerterem DAC, obsługą ARC i CEC

Ten 4-kanałowy przełącznik HDMI sam zastąpi nawet 4 urządzenia i towarzyszącą im plątaninę kabli oraz zbiór pilotów!

Dzięki praktycznemu połączeniu wszystkich funkcji, niezbędnych w przesyłaniu obrazu i dźwięku, switch pełni funkcję centrum sterowania HDMI.

Świetnie współpracuje z dekoderami Smart TV i Android Box z naszej oferty!

Jego główną rolą jest wybór źródła HDMI i przesłanie obrazu do telewizora (bądź splittera HDMI lub dowolnego innego odbiornika).

Na złączu Toslink dostępny będzie dźwięk SPDIF 5.1 (oczywiście, jeśli źródło w ogóle podaje 5.1 lub lepszy), a na złączu analogowym - dźwięk stereo.

Ekstraktor jest też idealny do podłączenia jednym przewodem laptopa do telewizora oraz systemu audio. Po blacie nie plącze się wówczas kilka przewodów audio i video ze wszystkich stron!

Wyjątkowo funkcjonalny i ponadprzeciętnie kompatybilny

Switch może regulować głośność bezpośrednio według ustawień telewizora! Obsługuje standard CEC, który powinien aktywować się w TV od razu po podłączeniu.

Switch wie, w którym momencie włącza się lub wyłącza źródło HDMI i może sam decydować o przełączeniu się na aktywne źródło.

Dedykowany pilot umożliwia szybkie zmiany źródła, jeśli aktywne jest ich kilka, a także włączenie kanału ARC (dźwięku z TV na kino domowe).

Za sprawą dużej mocy obliczeniowej zastosowanych mikroprocesorów, switch działa szybko, nie powodując opóźnień i innych nieprzyjemnych uciążliwości, charakterystycznych dla urządzeń z niższej półki.

Wszystko, czego potrzebujesz

W zestawie jest wysokiej jakości nowoczesny, minimalistyczny zasilacz USB, z którego także możesz skorzystać, ale nasz switch możesz też zasilać prosto z USB w TV, DVD, konsoli lub komputerze!

Kartonowe pudełko detaliczne idealnie nadaje się do ekspozycji w sklepie stacjonarnym, a także doda szyku jeśli chcesz podarować ten zestaw jako prezent!

Sprawdź też zestawy z wysokiej jakości przewodami HDMI oraz audio, wieloportowymi ładowarkami dzięki którym zredukujesz ilość zużytych gniazdek i innymi akcesoriami.

Dane techniczne

Indeks: D099
Format cyfrowy audioDolby Atmos \ DTS
Standard HDMIHDMI 2.0
Audio Return ChannelTak
3DTak, 1080p, 60Hz
Wejścia4x HDMI
WyjściaHDMI \ Toslink \ Jack 3,5mm stereo
Format analogowyStereo
Przewód Toslinksprawdź zestawy z przewodami Prolink
Przewód zasilającyUSB \ Zasilacz sieciowy - solidny zasilacz wtyczkowy producenta
OpakowaniePudełko detaliczne idealne do ekspozycji produktu w punkcie handlowym
Długość [mm]59
Szerokość [mm]105
Waga [g]50
Przewód Jack - Cinchsprawdź zestawy z przewodami Prolink
Przewód Jacksprawdź zestawy z przewodami Prolink
Przewód HDMIsprawdź zestawy z przewodami Prolink
Pobór prądu [W]2,5
Wysokość [mm]20
Maksymalna długość przewodu wejściowego HDMI [m] (przy przekroju żył)5
Wspierane technologieHDR \ MHL \ HDCP
Zdalne sterowaniePilot w zestawie
HDMI CECTak
Format HDMI4K UltraHD

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Często kupowane w zestawie

Podobne produkty (30):